Strona Główna 09 Luty 2016

Konkurs Kolęd i Pastorałek 21.01.2016

Konkurs Kolęd i Pastorałek

W czwartek 21 stycznia 2016r. Uczniowie naszej szkoły w skłądzie: Dominika Augustyn, Zuzanna Bendiuł, Ola Stasiewicz, Natalia Sawicka, Agnieszka Kozioł, Marek Lisowski i Natalia Konar wzięli udział w I Konkursie Kolęd i Pastorałek Szkół Ziemi Noworudzko-Radkowskiej. Uczniowie zaprezentowali się w pastorałce „Przekażmy sobie znak pokoju”.

Ważną cześcią tego konkursu było spotkanie młodzieży z różnych środowisk szkolnych (Szkoła Podstawowa nr 7, Gimnazjum i Szkołą Podstawowa we Włodowicach, Szkoła Podstawowa ze Ścinawki Średniej, Gimnazjum nr 2 oraz Gimnazjum z Jugowa), w trakcie którego wspólnie śpiewano znane kolędy i pastorałki.

Debata szkolna 18.01.2016

Debata szkolna

18.01.2016 r. po zebraniu ogólnym i spotkaniach z wychowawcami odbyła się debata szkolna, w której wzięli licznie udział uczniowie, rodzice i nauczyciele. Przedstawili mocne i słabe strony szkoły oraz wzajemne oczekiwania.

Jasełka II 20.01.2016

Jeszcze o jasełkach

18.01.2016r. przedstawienie jasełkowe obejrzeli rodzice uczniów Gimnazjum nr 1, a 20.01.2016r. zostało ono wystawione w MOK-u podczas corocznego spotkania noworecznego organizowanego przez burmistrza miasta.

Pegazik etap szkolny 11.01.2016

Pegazik

Dnia 11. 01. 2016r. odbyły się szkolne elimancje konkursu recytatorskiego Pegazik. Ania Wieczorek i Julia Jaroszewska- Świtaj zakwalifikowały się do etapu miejskiego, który odbędzie się tradycyjnie w MOK-u.

Jaseka 22.12.2015r.

Jasełka

22. 12. 2015r. po raz kolejny zostały wystawione w naszej szkole jasełka. Tradycyjnie widowisko zostało przygotowane przez pana Jacka Cichańskiego z udziałem dużej gupy młodzieży gimnazjalnej. W tym roku inspiracją jasełkowego przedstawienia była ruchoma szopka krakowska.

KLIKNIJ TUTAJ, ABY OBEJRZEĆ ZDJĘCIA!

Wycieczka Ekoklubu do Wrocławia

Wycieczka do Wrocławia

Ekoklub działajacy przy naszym gimnazjum zajął I miejsce w konkursie "Drzewa są wspaniałe". Nagrodą był wyjazd do Wrocławia.

Życzenia świąteczne

Niech magiczna noc Wigilijnego Wieczoru przyniesie spokój i radość.

Niech każda chwila Świąt Bożego Narodzenia żyje własnym pięknem,

A Nowy Rok obdaruje pomyślnością i szczęściem.

Najpiękniejszych Świąt Bożego Narodzenia, niech spełniają się wszystkie marzenia!!!

Ogólnopolska Wigilia Społeczności Programu PaT 12.12.2015

„Bezpieczeństwo jest najważniejsze”

Dnia 12 grudnia wzięliśmy udział w Ogólnopolskiej Wigilii Społeczności Programu PaT w Warszawie. Nasz region i miasto reprezentowaliśmy wraz z przedstawicielami Gimnazjum nr 2, Miejskiego Zespołu Szkół nr 1 oraz Noworudzkiej Szkoły Technicznej.

„Profilaktyka a Ty” jest programem Komendy Głównej Policji, promuje modę na życie wolne od przemocy i uzależnień, jednym z jego głównych haseł jest „bezpieczeństwo jest najważniejsze”.

Kolejnym punktem programu wycieczki do stolicy było podziwianie panoramy miasta z 30 piętra Pałacu Kultury i Nauki.

KLIKNIJ TUTAJ,ABY OBEJRZEĆ ZDJĘCIA!

Kiermasz bożonarodzeniowy 05.12.2015

Kiermasz bożonarodzeniowy

Dnia 05. 12. 2015 r. uczniowie naszej szkoły wzięli udział w kiermaszu bożonarodzeniowym w Ludwikowicach Kłodzkich. Kiermasz był efektem projektu edukacyjnego.

Zawody pływackie 07.12. 2015

Zawody pływackie

07.12.2015 na pływalni CTS Nowa Ruda odbyły się Międzyszkolne Mikołajkowe Zawody Pływackie o Puchar Burmistrza Miasta.

Naszą szkołę reprezentowali: Bartosz Traczyńaki (IIIa), Sebastian Mardaus (IIIa), Joanna Lisowiec (IIb), Krzysztof Herman (IIa), Julia Szczotka (Ic), Piotr Traczyński (Ib). Wszyscy uczniowie zajęli w swoim stylu miejsca medalowe, tym samym nasza szkoła w klasyfikacji ogólnej zajęła II miejsce. Gratulujemy!

KLIKNIJ TUTAJ, ABY OBEJRZEĆ ZDJĘCIA!

Strona 1 z 43 1 2 3 4 > >>